LT

Privatumo politika

Sąvokos

Slapukai (angl. cookies) yra mažos tekstinės bylos su unikaliais identifikavimo numeriais, kurios yra perkeliamos iš www.veikmesstatyba.lt į vartotojo kompiuterį. Slapukai gali būti naudojami vartotojo atpažinimui, išsaugant tinklalapio nustatymus, kaip serverio pusės sesijos identifikatorius, ar bet kaip kitaip, jei tai įmanoma pasiekti saugant tekstinius duomenis.

Tinklalapio indikatorius (angl. web beacons) reiškia trumpas kodo dalis, kurios yra įterpiamos į tinklalapius ar elektroninius laiškus.

Slapukų naudojimo tikslas

www.veikmesstatyba.lt naudoja slapukus ir tinklalapio indikatorius siekiant vartotojui pateikti pilnesnę bei labiau suasmenintą patirtį naudojant www.veikmesstatyba.lt. Šios technologijos leidžia geriau suprasti vartotojo elgesį bei palengvinti ir įvertinti paslaugų, reklamos ir paieškos efektyvumą, taip pat išanalizuoti tendencijas ir pagerinti teikiamų paslaugų kokybę.

Įspėjimas vartotojui ir vartotojo sutikimo gavimas

Apsilankius tinklalapyje www.veikmesstatyba.lt pirmą kartą, ekrano viršuje pasirodo reklaminis skydelis, įspėjantis vartotojus, kad www.veikmesstatyba.lt naudoja slapukus, nurodytus šioje Slapukų politikoje. Reklaminiame skydelyje klausiama, ar Jūs norite sužinoti daugiau informacijos ir pateikiama nuorodą į šią Slapukų politiką. Jei Jūs pasirinksite ignoruoti perspėjimą ir tęsite Tinklalapio naudojimą, mes patalpinsime slapuką Jūsų kompiuteryje užfiksuodami šį pasirinkimą ir Jūsų tolesnis naršymas tinklalapyje bus laikomas sutikimu su slapukų naudojimu. Apsilankius www.veikmesstatyba.lt ateityje, perspėjimas apie slapukų naudojimą nebepasirodo Jūsų ekrane, tačiau galimybė Nariui atsisakyti slapukų naudojimo visada egzistuoja per naršyklės nustatymus.

TIPAS PAVADINIMAS APRAŠYMAS GALIOJIMAS
 Session  PHPSESSID  Šis sesijos slapukas užtikrina sklandų tinklalapio funkcionavimą. Slapukas yra pašalinamas, kai jūsų naršyklė yra išjungiama. Slapukas nekaupia jokios asmeninės informacijos  Slapukas išsitrina uždarius naršyklę.
 ShareThis  _unam  Slapukas leidžiantis pasidalinti svetainės puslapiais socialiniuose tinkluose. 3 metai.
 Google Analytics  _ga Šis slapukas leidžia nustatyti bei individualizuoti tinklalapio naudotojus.  2 metai.
 Google Analytics  _gat Šis slapukas riboja užklausų kiekį.  10 minučių.
 ref_id  Šis slapukas skirtas atpažinti bei stebėti naudotojus.  Uždarius skirtuką – išsitrina
  Insites  cookieconsent_dismissed  Šis slapukas yra naudojamas siekiant nustatyti ar vartotojas sutinka su Taisyklių paketu bei sąlygomis ir Narių sutarčių sąlygomis 1 metai.

Slapukų nustatymų valdymas

Slapukus galite valdyti per savo naudojamos naršyklės nustatymus pasirinkdami, kuriuos slapukus norite priimti ir kuriuos ištrinti.  Slapukų galite atsisakyti bet kuriuo metu ištrindami slapukus iš savo naršyklės, kurioje jie yra įdiegti. Slapukų valdymo vieta priklauso nuo Jūsų naudojamos naršyklės. Norėdami daugiau sužinoti kaip tvarkyti ar pašalinti Jūsų naršyklėje įdiegtus slapukus, apsilankykite Jūsų naudojamos naršyklės interneto puslapyje arba peržiūrėkite trumpą instrukciją populiariausioms naršyklėms čia: Chrome, MozillaEdge, SafariOpera.

Jūs taip pat galite bet kada atšaukti savo duotą sutikimą dėl slapukų naudojimo pateikdami mums prašymą elektroniniu paštu info(@)veikmesstatyba.lt  ar telefonu 85 278 9269. Atšaukdami savo sutikimą dėl slapukų naudojimo Jūs taip pat turite ištrinti Jūsų naršyklėje įdiegtus slapukus.

KONTAKTAI

DIREKTORIUS Viktoras Navickas (+370 5) 278 9269
Statybos direktorius Mantas Bagdonavičius (+370 5) 278 9269
Personalo vadovė Janina Gaiževska (+370 5) 278 9021
Finansų direktorė Ingrida Ribakovė (+370 5) 278 9269
Kokybės ir technologijų skyriaus vadovas Tomas Trimonis (+370 5) 278 9269
Tiekimo skyriaus vadovas Rimas Skendelis (+370 5) 278 9269
Administratorė Monika Muzikevičiūtė (+370 5) 278 9269
UAB "Veikmės statyba"
Ozo g. 12A, 08200 Vilnius
Įmonės kodas: 300510465
PVM mokėtojo kodas: LT100002109115
Tel. (+370 5) 278 92 69
info@veikmesstatyba.lt