Apie mus


Apie mus
UAB „Veikmės statyba“ įkurta 2005 m. Bendrovė dirba naudodama inovatyvias statybos technologijas ir medžiagas, yra subūrusi profesionalių, ilgametę darbo patirtį bei aukštą kvalifikaciją turinčią statybos inžinierių, techninių darbuotojų, atestuotų statybos vadovų komandą.
  
   
  
  
Tikslai ir vertybės

Kompetencija, kokybė ir tvarumas yra esminės vertybės, kurias puoselėjame savo veikloje. Kompetencija atspindi mūsų specialistų įgūdžius ir kvalifikaciją, kokybė – nepriekaištingai atliktus statybos darbus, pastatų ilgaamžiškumą ir jų vertę. Tvarios statybos idėjas realizuojame taikydami tokius statybos metodus, kurie atspindi darbų harmoningą požiūrį į pastatus, kultūrinę – socialinę aplinką, aplinkosaugą bei ekologiją.

Valdymo sistema

UAB „Veikmės statyba“ siekdama savo tikslų bei strategijos įgyvendinimo nuolat besikeičiančioje statybų rinkoje įdiegė ir integravo tris vadybos sistemas, atitinkančias tarptautinių standartų ISO 9001, ISO 14001 ir ISO 45001 reikalavimus.

 

Vykdydama veiklą įmonė vadovaujasi minėtais standartais bei Lietuvos Respublikoje galiojančiais teisės aktais, užtikrina kokybišką paslaugų  atlikimą, darbuotojų saugą bei aplinkosaugos prevenciją.