Naujiena

„Veikmės statybos“ statinys pasiekė aukščiausią BREEAM standartą

2021 01 15

"Veikmės statybos" statytas naujasis SEB banko administracinis pastatas Konstitucijos pr. Vilniuje pasiekė aukščiausią BREEAM Outstanding įvertinimą. Net pasauliniu mastu Outstanding lygiu įvertinti vos keli šimtai pastatų!

Sveikiname užsakovus, projektuotojus ir "Veikmės statybos" G. Baravyko g. 4 statybos objekto komandą su iš tiesų reikšmingu pasiekimu. Dėkojame jums, kolegos, kad dar kartą patvirtinote savo profesionalumą!

2020 m. birželį baigtas statyti naujasis SEB banko administracinis pastatas Konstitucijos pr. buvo suprojektuotas ir statomas pagal BREEAM metodą, todėl visas statybų procesas organizuotas laikantis pagrindinių šio metodo nuostatų – naudotos itin kokybiškos ekologiškos medžiagos, taikyti pažangūs sprendimai, siekiant kuo mažesnio poveikio aplinkai.

BREEAM sertifikatu įvertinami nauji arba jau naudojami pastatai. Vertinamos skirtingos statinių sritys: vadyba, sveikata ir gerovė, energetika, transportas, vandentvarka, medžiagos, atliekų tvarkymas, ekologija, tarša. Įvertinimui good reikia surinkti ne mažiau nei 40, very good – bent 55, excellent – ne mažiau nei 70, o outstanding – ne mažiau nei 85 balus iš 100.

„Veikmės statyba“ pastatytas biurų kompleksas K29 Vilniuje dar 2007-aisiais buvo pirmasis Baltijos šalyse, įvertintas BREEAM Outstanding standartu. Šiuo metu bendrovės statomas biurų kompleksas „OFFICE 100 by Skraidenis“ Naugarduko gatvėje, Vilniuje, taip pat remiasi BREEAM standartu.