Naujiena

Tūkstantis „Avia Solutions Group“ darbuotojų jau dirba įspūdingame biure

2020 01 09

2019 metų pabaigoje aviacijos paslaugas teikiančios bendrovės „Avia Solutions Group“ darbuotojai įsikraustė į naują būstinę Dariaus ir Girėno gatvėje Vilniuje. 9 aukštų ir beveik 11 tūkst. kv. metrų ploto pastatą „Veikmės statyba“ pastatė per beveik 16 mėnesių.

Dar prieš pradedant statybas „Avia Solutions Group“ valdybos pirmininkas Gediminas Žiemelis sakė, kad tai nebus standartinis verslo centras. „Turime atsižvelgti į mūsų darbuotojų lūkesčius ir svečių poreikius. Būtent todėl mūsų būstinėje bus pačių įvairiausių erdvių, kurios patiktų jaunesnės kartos specialistams, tiktų vyresnio amžiaus kolegoms ir padarytų tinkamą įspūdį grupės svečiams iš viso pasaulio“, – teigė G. Žiemelis.

„Avia Solutions Group“ būstinė – ne tik darbo erdvė, čia taip pat įrengtos erdvės įvairiems darbuotojų, jų šeimos narių bei svečių užsiėmimams prieš ir po darbo valandų: išmanios profesinio lavinimo ir mokymų salės, poilsio kambariai, aktyvaus laisvalaikio ir sporto erdvės, kavos ir arbatos bei bendros valgymo bei poilsio zonos, atskira erdvė jauniesiems lankytojams ir darbuotojų vaikams. Pastato išorė taip pat išskirtinė – įėjimą puošia W formos masyvios betono kolonos, įrėmintos pakabintos gembės, stiklo fasadas išsiskiria langų aukščiais. Pastato aukštis – 33,50 m, jo energinio naudingumo klasė – A.

„Dėkojame „Avia Solutions Group“, kad patikėjo mums įgyvendinti savo viziją. Kartu su užsakovu džiaugiamės, kad dabar turime vieną įspūdingiausių biurų Lietuvoje, išsiskiriantį unikaliais interjero akcentais, erdviu atrijumi, vidiniais balkonais. Šis pastatas gali drąsiai konkuruoti su pasauliniais biurais“, – sako „Veikmės statybos“ generalinis direktorius Viktoras Navickas.

Kviečiame pasigrožėti pastatu nuotraukų galerijoje.