Naujiena

Į finišo tiesiąją gename jau antrąjį „Hella“ užsakymą

2021 04 29

Daugėja klientų, sugrįžtančių į patikimą kompanijos „Veikmės statyba“ glėbį. Mūsų kolegų rankomis šalia jau esančios gamyklos dar vieną stato lazerių gamintoja „Light Conversion“. Link pabaigos artėja ir kitas svarbus projektas, tęsiamas „Veikmės statybos“. Tai – antrasis „Hella“ fabriko statybų etapas.
 
Dviguba nauda
„Klientų sugrįžimas teikia dvigubą naudą. Tai – didelis pagyrimas mums, kuris reiškia, kad prieš tai darbą atlikome nepriekaištingai. Toks įvertinimas paskatina stengtis ir tolimesnėje veikloje“, - sako Mantas Bagdonavičius.
Šių metų liepos mėnesį kompanija užbaigs 9,5 mln. eurų vertės rekonstrukciją tarptautinės automobilių komponentų gamintojos „Hella“ gamykloje, Kauno LEZ‘e.
Pirmajame statybų etape 2018 metais „Veikmės statyba“ atliko statybos darbus, o dabar rūpinasi generaline projekto ranga.
 
Gamykla nestabdoma
„Dabar, kaip ir pirmajame etape, projektą įgyvendiname ambicingais terminais“, - sako Romas Dagilis.
Rekonstruojant pirmojo etapo metu pastatytą gamyklą, šiuo metu plečiamos gamybinės ir administracinės erdvės. Taip pat didinami gamyklos privažiavimai, aptarnavimo ir parkavimo aikštelės.
„Svarbus nepriekaištingas planavimas, mat rekonstrukcija neturi trukdyti gamyklos darbui, kuris statybų metu nestoja“, - pasakoja Romas.
„Hella“ veikiančios automobilių elektronikos komponentų gamybos linijos – labai jaurios tiek oro kokybei, tiek vibracijoms.
„Vertiname galimybę prisidėti prie projektavimo ir konsultuoti užsakovą dėl sprendinių atnaujinimo. Mūsų darbas padės užtikrinti dar efektyvesnę gamyklos eksploataciją bei ilgaamžiškumą“, - sako R. Dagilis.
 
Lazerių gamybos plėtra
„Veikmės statyba“ jau antrą kartą prisidės ir prie vilniečių „Light Conversion“ plėtros.
Kaip ir praėjusį kartą, mūsų kolegos rekonstruos vieną lazerių gamintojų pastatą. Dalis pastato griaunama ir bus pastatyta iš naujo, o atnaujintas statinys bus prijungtas prie likusio „Light Conversion“ gamybos komplekso.
Naujose erdvėse įsikurs gamybinės patalpos, mokslinių tyrimų centras, optinių ir elektrooptinių elementų surinkimo ir patikros laboratorijos.
„Klientai pasitiki mūsų profesionalumu. Belieka neužmigti ant laurų, nesustoti ir toliau siekti geriausio įmanomo rezultato kiekviename projekte“, - sako Mantas Bagdonavičius.