LT

NAUJIENOS

„Veikmės statyba“ VGTU studentams pristatė karjeros galimybes

lapkričio 4, 2019

Spalio pabaigoje Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) įvyko projekto „VGTU studentai: 100 perspektyvų 2019“ laureatų ir verslo įmonių atstovų kontaktų renginys. Renginio tikslas – suteikti galimybę gabiausiems ir perspektyviausiems VGTU studentams prisistatyti darbo rinkoje, o verslui – šiuos talentus atrasti. Bendrovę „Veikmės statyba“ ir karjeros galimybes joje pristatė „Veikmės statyba“ personalo vadybininkė Ugnė Kuprytė bei Procesų efektyvumo vadovas Tomas Mašanauskas.

Pasak U. Kuprytės, „Veikmės statyba“ savo veikloje derina tradicijas ir šiuolaikinius sprendimus, o šis renginys kaip tik simbolizuoja jaunystės ir patirties sinergiją. „Jaunoji karta turi ką pasiūlyti jau baigdama studijas, nors nebūtinai turėdama realios darbo patirties. Kūrybingi, inovatyvūs ir iniciatyvūs absolventai pas mus visada laukiami, o mes pasiruošę suteikti jiems praktinių žinių ir galimybę įgyvendinti profesinius lūkesčius“, – sako Ugnė.

Renginio dalyviai pabendravo neformalioje aplinkoje, susitiko su įmonių atstovais bei sužinojo apie karjeros galimybes ir perspektyvas, užmezgė naudingų ryšių. „Veikmės statybos“ atstovė sako, kad VGTU studentai paliko puikų įspūdį – drąsūs, norintys susipažinti, nusiteikę ieškoti ryšių ir galimybių. Ji priduria, kad bendrovė nuolat stiprina savo komandą jaunais specialistais, tad gyvenimo aprašymai ir motyvaciniai laiškai visada laukiami adresu personalas@veikmesstatyba.lt.

Bendrovėje „Veikmės statyba“ dirba 280 specialistų. Vilniuje šiuo metu įmonės komanda stato biurų pastatą „Nova“ Ozo g., verslo centrą Baravyko g., darbus baigia Vilniaus oro uosto mašinų stovėjimo aikštelėje ir „Avia Solutions Group“ būstinėje. Gerai žinomi verslo centrai „K29“, „Quadrum“, „Green Hall“ Vilniuje, „Kauno Dokas“ – taip pat „Veikmės statyba“ pastatyti objektai.

KONTAKTAI Tel. nr. (+370 5) 278 92 69

ADMINISTRACIJA
PERSONALO SKYRIUS
KOKYBĖS IR TECHNOLOGIJŲ SKYRIUS
UAB "Veikmės statyba"
Ozo g. 12A, 08200 Vilnius
Įmonės kodas: 300510465
PVM mokėtojo kodas: LT100002109115
Tel. (+370 5) 278 92 69
info@veikmesstatyba.lt