LT

NAUJIENOS

„Veikmės statyba“ jungiasi prie STATREG sistemos

liepos 3, 2019

Įmonė „Veikmės statyba“ prisijungė prie Lietuvos statybininkų asociacijos sukurtos kompetencijų vertinimo ir atestavimo sistemos STATREG. Ši sistema skirta statybos sektoriaus darbuotojų žinioms, įgūdžiams ir gebėjimams vertinti. Patvirtinę savo kompetencijas, darbuotojai gauna STATREG statybininko kortelę, kurioje saugoma informacija apie jų gebėjimus, darbdavius, veiklos pobūdį.

„Siekiame būti inovatyvūs ir konkurencingi, todėl džiaugiuosi, kad pirmieji mūsų darbuotojai jau išlaikė STATREG kompetencijų vertinimo egzaminą. Tai svarus mūsų įmonės ir darbuotojų kvalifikacinio pranašumo įrodymas“, – teigė „Veikmės statyba“ Statybos skyriaus vadovas Gintaras Puidokas.

Ši sertifikavimo sistema pripažįstama Lietuvoje ir užsienyje. Darbuotojas, turėdamas STATREG kortelę, oficialiai patvirtina savo gebėjimus, gali registruotis į įvairius mokymus ir nuolatos kelti savo kvalifikaciją. Kortelė išduodama 5 metams, o pasibaigus šiam laikotarpiui darbuotojas sertifikuojamas iš naujo.

„Prisijungę prie šios sertifikavimo sistemos, užtikriname ir aukštesnę mūsų, kaip įmonės, vertę klientui. Vienoje vietoje saugant informaciją apie darbuotoją, galima greičiau planuoti resursus ir skirstyti brigadas, taigi optimaliau ir kokybiškiau atlikti darbus“, – apibendrino G. Puidokas.

Nuotrauka: Lietuvos statybininkų asociacija

KONTAKTAI Tel. nr. (+370 5) 278 92 69

ADMINISTRACIJA
PERSONALO SKYRIUS
KOKYBĖS IR TECHNOLOGIJŲ SKYRIUS
UAB "Veikmės statyba"
Ozo g. 12A, 08200 Vilnius
Įmonės kodas: 300510465
PVM mokėtojo kodas: LT100002109115
Tel. (+370 5) 278 92 69
info@veikmesstatyba.lt