LT

NAUJIENOS

Pirmieji „Veikmės statyba“ darbuotojai jau gavo Statybininko korteles

rugpjūčio 22, 2019

Pirmiesiems „Veikmės statyba“ brigadininkams vakar buvo įteiktos Statybininko kortelės. Bendrovės darbuotojams korteles oficialiai įteikė Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas Dalius Gedvilas ir „Veikmės statyba“ direktorius Viktoras Navickas.

LSA sudarytame Lietuvos statybos bendrovių TOP 10 pagal jose dirbančių darbininkų procentą ir turimą Statybininko kortelių skaičių „Veikmės statyba“ užima pirmąją vietą (https://statreg.lt/lt-lt/page/naujienos).

„STATREG kompetencijų kortelė yra dar naujiena Lietuvoje, bet artimoje ateityje taps norma, kai visi statybininkai šalyje dirbs su Statybininko kortelėmis. Šiandien „Veikmės statyba“ įgijo ženklų pranašumą rinkoje, pasitikėjimas bendrove išaugo vien dėl oficialaus patvirtinimo, kad įmonėje dirba tik kompetetingi darbininkai. Darbuotojai, kurių kompetencijos yra įvertintos, turi savo veiklos ir gebėjimų pripažinimo dokumentą, kuris užtikrina jų deramą vietą kolektyve ir leidžia, bendradarbiaujant su darbdaviu, tikėtis geresnio darbo įvertinimo. STATREG kortelė taip pat atveria duris į užsienio ir Lietuvos užsakovų-statytojų pasitikėjimo erdvę. „Veikmės statyba“ kartu su savo darbuotojais įžengė į naują statybų sektoriaus raidos etapą ir tikrų profesionalų lygą“, – teigia Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas Dalius Gedvilas.

„Jau aštuoneri metai esame Lietuvos statybininkų asociacijos nariai. Palaikome jos inicijuotas Statybininkų korteles, nes pirmiausia tai – objektyvus darbuotojų kvalifikacijos įvertinimas, o kartu ir statybų sektoriaus veiklos skaidrinimas“, – sako „Veikmės statyba“ direktorius Viktoras Navickas.

Statybininko kortelės yra Statybos sektoriaus darbuotojų kompetencijų ir kvalifikacijų registro (STATREG) dalis. Kortelėse kaupiama visa darbdaviui reikalinga informacija apie darbuotoją: darbo laiko apskaita, darbovietė, turimų kompetencijų patvirtinimas, naudojamų įrankių ir medžiagų apskaita. Statybininko kortelė išduodama turint bent vieną patvirtintą statybos kompetenciją, o patį vertinimą sudaro žinių ir įgūdžių egzaminas. Kaip privaloma kompetencija vertinamos ir darbų saugos žinios. Vertinimą atlieka 59 patvirtinti profesionalūs vertintojai iš visų Lietuvos regionų, turintys statybos srities ekspertines žinias ir atitinkantys aukštus reikalavimus. Statybininko kortelė išduodama 5 metų laikotarpiui.

Šiuo metu LSA yra įvertinusi 137 „Veikmės statyba“ darbuotojus – visi jie korteles taip pat netrukus gaus. Pasak LSA Kompetencijų vertinimo skyriaus vadovo Roberto Enciaus, „Veikmės statyba“ darbininkai išsiskiria profesionalumu: įmonėje dirba net du statybininkai-brigadininkai, egzaminus išlaikę dešimtukais, o tokių visoje šalyje yra tik 6. „Be šių dešimtukininkų bendrovė turi daug aukščiausios kvalifikacijos darbuotojų, kurie demonstruoja tvirtas žinias ir supratimą apie statybų procesus. Įmonė išsiskiria ir gana jaunu kolektyvu, formuojasi jaunos brigados, kurios yra statybų ateitis“, – apibendrina R. Encius.

„Džiaugiuosi, kad šiandien mūsų įmonė turi daugiausiai kvalifikuotų statybininkų. Visada žinojau, kad mūsų darbuotojai – patys geriausi, o šiandien tai įrodo ir šios kortelės“, – priduria V. Navickas.

KONTAKTAI Tel. nr. (+370 5) 278 92 69

ADMINISTRACIJA
PERSONALO SKYRIUS
KOKYBĖS IR TECHNOLOGIJŲ SKYRIUS
UAB "Veikmės statyba"
Ozo g. 12A, 08200 Vilnius
Įmonės kodas: 300510465
PVM mokėtojo kodas: LT100002109115
Tel. (+370 5) 278 92 69
info@veikmesstatyba.lt