LT

NAUJIENOS

Atidarytas „Veikmės statyba“ statytas Kauno klinikų radiologijos pastatas

birželio 3, 2019

Šiandien Kaune oficialiai atidarytas Kauno klinikų radiologijos pastatas, kurį pastatė „Veikmės statyba“. Įmonė buvo šio objekto generalinis rangovas ir atliko visus statybų darbus. Pastatas, kuriame įrengtas pirmasis Baltijos šalyse gama peilio centras, pastatytas per 7,5 mėnesio.

Oficialiame atidaryme dalyvavo Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, Kauno miesto valdžia ir didelis būrys medicinos atstovų.

„Objektai, tarnaujantys žmonių sveikatai ir gyvenimo kokybės gerinimui, yra ypač svarbūs. Džiaugiamės, galėdami prisidėti prie jų atsiradimo. Esame statę ne vieną medicininės paskirties objektą, ir dabar projektuojame Vaiko raidos centro ir Pediatrijos pastatą Vilniuje, bet apsaugos nuo radioaktyviųjų dalelių sprendimus įgyvendinome pirmą kartą savo veiklos istorijoje“, – sako „Veikmės statyba“ direktorius Viktoras Navickas.

Naujajame klinikų radiologijos pastate įrengtas pirmasis Baltijos šalyse ir 100-tasis pasaulyje gama peilio centras. Tai – ypatingai tiksli sistema, skirta onkologinių ligų, kraujagyslinių patologijų ir funkcinių susirgimų gydymui. Neinvazinis, radiochirurginis gydymo metodas remiasi labai tiksliai orientuotais jonizuojančiųjų spindulių pluoštais, kurie nukreipiami į gydymo zoną galvos smegenyse. Gama peilyje yra radioaktyviųjų medžiagų, todėl šiai sistemai skirta patalpa išmūryta blokeliais, apsaugančiais nuo radiacinės sklaidos.

Šiuo metu visame pasaulyje yra daugiau nei 275 medicinos įstaigos, turinčios senesnės kartos gama peilio centrus ir atliekančios sudėtingas galvos smegenų operacijas radiochirurgijos būdu. Gydymo gama peiliu Kauno klinikose jau laukia mažiausiai 36 pacientai, o pirmoji operacija suplanuota šį mėnesį.

„Veikmės statyba“ stato gyvenamuosius ir negyvenamuosius pastatus, tarp kurių ne vienas medicininės paskirties. Vilniuje veikia bendrovės pastatytas Inovatyvios medicinos centras, Druskininkuose – reabilitacijos centras. Šiuo metu „Veikmės statyba“ projektuoja Vaiko raidos centro ir Pediatrijos pastatus. Gavusi statybos leidimą, bendrovė dar šiemet pradės statybas, projektą baigti numatoma 2020 m.

Per pastaruosius šešerius metus „Veikmės statyba“ yra įgyvendinusi daugiau negu 65 projektus.

KONTAKTAI Tel. nr. (+370 5) 278 92 69

ADMINISTRACIJA
PERSONALO SKYRIUS
KOKYBĖS IR TECHNOLOGIJŲ SKYRIUS
UAB "Veikmės statyba"
Ozo g. 12A, 08200 Vilnius
Įmonės kodas: 300510465
PVM mokėtojo kodas: LT100002109115
Tel. (+370 5) 278 92 69
info@veikmesstatyba.lt